Zdrowe święta bez wyrzeczeń!

Poradnik TheraPolska

7 świątecznych zasad

 1. Posiłki nakładaj zawsze na mały talerzyk. Unikniesz w ten sposób powiększania porcji.
 2. Zamiast pieczywa klasycznego sięgnij po chleb wieloziarnisty Lignaform.
 3. W dniu wigilii Bożego Narodzenia pamiętaj o regularności posiłków. Od rana jedz zgodnie z etapem metody, na którym obecnie jesteś. Głodzenie się spowoduje, że podczas kolacji wigilijnej zjesz za dużo i nabawisz się bólu brzucha.
 4. W przerwie pomiędzy posiłkami głównymi idź na spacer. Aktywność fizyczna pobudza metabolizm. Dodatkowo poza domem nie myślisz o podjadaniu.
 5. Święta to czas dla rodziny, a nie żołądka. Grajcie w gry, spacerujcie, zobaczcie stare filmy lub albumy ze zdjęciami, aktywnie bawcie się z dziećmi. Im mniej czasu spędzicie przy stole, tym więcej radości będzie po świętach gdy staniecie na wadze.
 6. Przygotowując potrawy świąteczne staraj się je „odchudzić” ograniczają ilość dodawanych kalorii. Skorzystaj z naszych przepisów i poczuj lekkość w nadchodzące święta.
 7. Jeżeli Twój lekarz/dietetyk wyraził zgodę na odstępstwa od obecnego etapu diety, zastosuj dodatkową suplementacje zgodną z zaleceniem lekarza/dietetyka prowadzącego.
wnętrza Święta choinka

Czas Świąt Bożego Narodzenia to piękny czas w rodzinnym gronie, czas prezentów, kolęd i wspólnego ucztowania. To właśnie ten ostatni może znacząco wpłynąć na rozpoczęty proces redukcji masy ciała, ale… nie musi!

Przygotowana przez laboratoria Therascience specjalna linia suplementów, wspomagających proces odchudzania została tak skomponowana, abyś w naturalny i bezpieczny sposób mógł cieszyć się magią świąt.

Przygotowaliśmy dwa pakiety suplementów, które zabezpieczą Cię przed niechcianymi skutkami świątecznego biesiadowania. Sprawdź, który z nich bardziej odpowiada Twoim potrzebom.

pakiet

Pakiet 1

Pakiet nr 1 to pakiet, który pozwala na drobne odstępstwa, podczas całego okresu świątecznego.

Stosując Booster – niezwykły suplement, którego skład został tak skomponowany, aby przywrócić pierwotny stan ketozy, pomimo wprowadzenia nadmiernej ilości węglowodanów, możemy spróbować tradycyjnych potraw bez obawy o naszą dietę. Dodatkowo Booster przywraca równowagę ciał ketonowych po spożyciu alkoholu.

Pakiet zawiera, także suplement DETOX, który posiada silne właściwości, wspomagające oczyszczanie wątroby, detoksykujące organizm z toksyn oraz przywraca prawidłowy poziom soków trawiennych co jest bardzo istotne dla osób, które planują w święta spróbować wszystkich 12 potraw.

Pakiet 2

Pakiet nr 2 to pakiet, który pozwala na odstępstwo tylko w jednym wybranym dniu świąt. Możemy wtedy zastosować sprawdzony przez tysiące zadowolonych pacjentów suplement Booster, który przyśpieszy powrót do ketozy, pomimo spożycia nadmiernej ilości węglowodanów lub alkoholu.

Dodatkowo pakiet zawiera suplement Cetolike MCT, który doskonale sprawdzi się u osób kontrolujących porcje na talerzu, ponieważ MCT zmniejsza spożycie pokarmów, daje uczucie sytości i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ma śmietankowy smak, jest idealnym zamiennikiem mleka do kawy – dozwolony na każdym etapie diety.

Pakiet zawiera także suplement DETOX, który doskonale sprawdzi się zarówno po okresie świątecznego biesiadowania jak i w trakcie będzie działał wspomagająco, poprawiając metabolizm Twojego organizmu.

pakiet
Cetolike MCT powder

Cetolike MCT

 •  wspomaga ketozę, kiedy do naszego przewodu pokarmowego trafią produkty niezgodne z zaleconym etapem diety
 • pomaga zmniejszyć masę ciała oraz poziom tkanki tłuszczowej
 • zwiększa uczucie sytości i zmniejsza spożycie pokarmu, kiedy mamy ochotę na dodatkową porcję posiłku
 • wspiera funkcje poznawcze
Cetolike Booster

Cetolike Booster

 • wspomaga ketozę po spożyciu nadmiernej ilości węglowodanów i alkoholu
 • zwiększa uczucie sytości i zmniejsza spożycie pokarmu
 • przyczynia się do poprawy samopoczucia, zmniejszenia zmęczenia
Physiomance Detox

Detox

 • największe na rynku stężenie ekstraktu z zielonej herbaty
 • 500 mg wyciągu z brokułów, w tym 50 mg sulforafanu glukozynolatu (co odpowiada 500 g surowych brokułów!!!)
 • ma silne działanie odtruwające i odkażające układ pokarmowy i układ żółciowy, zmniejsza dolegliwości związane ze spożyciem alkoholu
 • wspomaganie odtruwania wątroby oraz przywrócenie prawidłowego poziomu soków trawiennych
 • 500 mg tauryny, która ma silne działanie odtruwające, regeneruje mózg, zapobiega chorobom serca
 • witaminy B3, B6, B9 i B12, C oraz magnez, selen, krzem i cynk, które z jednej strony zwiększają wchłanialność ww. substancji, z drugiej zaś działają energetyzująco oraz odtruwająco, poprawiając metabolizm Twojego organizmu, pomagając mu szybciej pozbyć się szkodliwych substancji