Poznaj Therascience

Laboratorium wspierające zdrowe odżywianie

Therascience powstało w 1998 roku. Założone przez lekarzy dietetyków laboratorium Therascience jest wyspecjalizowane w poszukiwaniu, rozwijaniu i produkcji suplementów żywieniowych i produktów dietetycznych. Bardzo szybko zdobyło ono zaufanie pacjentów i miejsce jednego z liderów na rynku żywieniowym.

Czym wyróżnia się Therascience?

Szkolenia lekarzy i specjalistów ds. żywienia

Stałe podnoszenie kwalifikacji lekarzy stało się dla Therascience jednym z priorytetów. Nasz dział szkoleń opracowuje programy wymiany doświadczeń i panele dyskusyjne, które w oparciu o pytania najczęściej zadawane przez lekarzy internistów i specjalistów od żywienia stanowią podstawowe źródło wiedzy naszych specjalistów.

W tym celu organizowane są:

• Seminaria (we współpracy z naszym stałym partnerem, Europejskim Instytutem Żywienia):

Każdego roku organizujemy około dziesięciu seminariów trwających 5-10 dni, w czasie których przedstawiamy podstawy teoretyczne procesów fizjologicznych i metabolicznych żywienia. Poruszamy również tematy praktyczne, oparte na przypadkach klinicznych lub prezentacji sposobów profilaktyki oraz leczenia często występujących chorób.

• Weekendy szkoleniowe w regionach:

Podczas prowadzenia specjalistycznych weekendów szkoleniowych poruszamy tematy związane z nowymi odkryciami naukowymi z zakresu żywienia.

• Grupy szkolenia medycznego:

Zbierają się one 3-5 razy w roku, prowadzą je lekarze przygotowani do szkolenia w dziedzinie żywienia. W czasie tych spotkań odbywa się dyskusja nad metodami pomocy pacjentom z różnymi problemami zdrowotnymi i możliwością poprawy ich stanu dzięki zmianie sposobu żywienia.

Eksport produktów żywieniowych i ich rozpoznawalność

Produkty Lignaform i Physiomance są dostępne w wielu krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniej obecności Therascience na wielu rynkach, nasze produkty stały się również rozpoznawalne i zyskały zaufanie wielu pacjentów. Dzięki temu każda osoba, która decyduje się na rozpoczęcie kuracji metodą Lignaform, ma zapewnione wsparcie specjalistów oraz dostępność produktów w większości europejskich krajów.

Skuteczne odchudzanie na świecie, metoda Lignaform

Therascience Polska to zespół międzynarodowych specjalistów i lekarzy, który w roku 2010 postanowił wprowadzić na rynek polski metodę i produkty Therascience.

Therascience Polska, zgodnie z zasadami Therascience, ukierunkowana jest na dostarczanie polskim pacjentom skutecznej i bezpiecznej dla zdrowia diety Lignaform. Mając na celu dobro pacjentów Therascience Polska oferuje również suplementy diety, które wspierają cały proces odchudzania pod nadzorem dietetyków i lekarzy.

Zachęcamy do umówienia się na konsultacje do lekarza lub dietetyka, który dostosuje Metodę Lignaform do Państwa indywidualnych potrzeb. Stosowanie diety pod nadzorem specjalisty pozwoli Państwu zrealizować cel jakim jest osiągnięcie prawidłowej masy ciała oraz jej późniejsze utrzymanie.

Jeżeli szukasz lekarza skontaktuj się z nami. Polecimy Ci specjalistę w twojej okolicy.

Therascience Polska to zespół międzynarodowych specjalistów i lekarzy, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie dla dobra pacjentów.

Nad działem medycznym czuwa Dr Barbara Newall, Prezes i Dyrektor Medyczny Therascience Polska.
Dr Barbara Newall od 1985 roku pracowała w Belgii jako lekarz internista. Od ponad 20 lat współpracuje z Laboratorium THERASCIENCE.

Profesjonalizm Laboratorium THERASCIENCE i skuteczność metody LIGNAFORM sprawiły, że wracając do Polski w 2010 roku dr. Barbara Newall zdecydowała się kontynuować tę współpracę. W ten sposób powstała Therascience Polska, która rozpowszechnia metodę LIGNAFORM i pozwala na korzystanie z doświadczenia i rezultatów THERASCIENCE w Polsce.

Dr Barbara Newall rekomenduje metodę Lignaform:
„Jest to jedyna metoda zapewniająca nadzór i porady lekarza. Pomimo ilości dostępnych diet w Polsce, żadna z nich nie daje stałych rezultatów i nie gwarantuje bezpieczeństwa dla zdrowia, tak jak metoda LIGNAFORM.”

Ważne, żeby schudnąć ZDROWO!

Nasz zespół

mgr Wioleta Giza

Kierownik ds. rozwoju dietetyki

w.giza@therapolska.pl

880-629-064

Dietetyk, psychodietetyk, certyfikowany coach. Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Śląskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Współtwórczyni pierwszej w Polsce telewizji medycznej oraz autorka ogólnopolskiego projektu “Kobieta na szpilkach”, który od lat motywuje i wspiera w dążeniu do sukcesu. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentami budowała m.in. w Centrum Medycznym Leczenia Otyłości oraz gabinetach Naturhouse Pruszków oraz Warszawa Łopuszańska.

W pracy daje się poznać jako osoba niezwykle serdeczna, pełna energii, przy tym jednak bardzo dociekliwa i skupiona na szczegółach. Specjalizuje się w poradnictwie żywieniowym osób zarówno  zdrowych jaki i zmagających się z chorobami dietozależnymi, w celu poprawy stanu zdrowia i redukcji masy ciała. Nieustannie rozwija się biorąc udział w licznych konferencjach o tematyce dietetyki klinicznej, na której opiera swoją praktykę – zgodną z badaniami naukowymi.

Prywatnie mama dwójki niesfornych urwisów. Uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas z rodziną.

mgr inż. Karolina Szucio-Pawełczyk

k.szucio@therapolska.pl

666-882-899

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako dietetyk w Centrum Naturhouse – Bemowo w Warszawie. Opiekowałam się tam głównie pacjentami zmagającymi się z problemami nadwagi i otyłości oraz zajmowałam się ich reedukacją żywieniową. Możliwość niesienia pomocy, aktywne wspieranie i motywowanie pacjentów sprawia mi ogromną satysfakcję. Od 2015 r. pracuję jako dietetyk w firmie Therascience Polska.

Pasjonuję się zdrowym stylem życia i prawidłowym odżywianiem. Pogłębiam swoją wiedzę czytając specjalistyczną literaturę oraz uczestnicząc w konferencjach tematycznych i wszechnicach żywieniowych. Dodatkowo specjalizuję się w zagadnieniach wpływu sposobu odżywiania dzieci i młodzieży na ich zdrowie w przyszłości. Swoje zainteresowania rozwijałam już w trakcie studiów, badając wpływ żywienia kobiet ciężarnych na rozwój i zdrowie ich potomstwa. Prowadziłam także badania mające na celu ocenę sposobu żywienia i zaburzeń odżywiania u dziewcząt w wieku licealnym.

Poza zainteresowaniami w zakresie kształtowania prozdrowotnego stylu życia, swój wolny czas poświęcam dobrej literaturze i podróżom.

mgr Milena Wieczorek

m.wieczorek@therapolska.pl

882-638-713

Ukończyłam studia magisterskie z Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Umiejętności zawodowe zdobyłam pracując w Centrum Diagnostyki Organizmu w Warszawie, przeprowadzając liczne warsztaty żywieniowe oraz odbywając staż w prywatnym gabinecie dietetycznym. Obecne doświadczenie oraz kwalifikacje poszerzam każdego dnia uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniach dotyczących dietoterapii w różnych jednostkach chorobowych.

W pracy zwracam szczególną uwagę na indywidualną współpracę z pacjentem i szerzeniu wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Swoich podopiecznych pragnę nauczyć świadomego podejścia do odżywiania oraz pokazać, jak pomaga im to w poprawie ich jakości życia.

Moje zainteresowania dotyczą psychologii i psychodietetyki, dlatego poza opieką merytoryczną, służę również wsparciem psychologicznym. Uważam, że odpowiednio dobrany cel ma bardzo duże znaczenie w rozpoczęciu i utrzymaniu zdrowego stylu życia.

Treści, które mogą Cię zainteresować