Opinie pacjentów procesu zdrowego odchudzania metodą Lignaform

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów, którzy z powodzeniem stosują bezpieczne, szybkie i zdrowe odchudzanie metodą Lignaform.

Kazik Staszewski

“[…] W moim przypadku, miało miejsce rzucenie 21 kg na przestrzeni 2 miesięcy […] bez żadnych skutków ubocznych […] Serdecznie polecam […] LIGNAFORM FOR EVER!”

LUXTORPEDA

Robert Friedrich

“[…] Zachęcony filmikiem Kazika musiałem też coś nagrać – bo to jest niesamowite. Słuchajcie drodzy państwo. Ja 26 lat temu przeszedłem operację serca, mam sztuczne zastawki i jedynym problemem jaki jest w tym momencie, to trzymać dobrą wagę. Bardzo lubię jeść, bardzo lubię piwo, no i oczywiście ta waga skakała powyżej stówy ale kiedy trafiłem do Warszawy, do pani doktor Basi, zostałem oczarowany sposobem jak można zrzucić bardzo prosto bez męki 20-parę kilo. […]”

Polski reżyser teatralny i telewizyjny, aktor, profesor sztuk teatralnych

Wojciech Adamczyk

“[…] Chciałbym zwrócić się przy pomocy strony internetowej firmy “Thera Polska”. Z pełnym przekonaniem i czystym sumieniem mogę państwu polecić dietę “Lignaform”, która jest różnorodna, bezpieczna, rozsądnie zakomponowana i prowadzona pod nadzorem lekarza. Produkty które są stosowane w diecie są tak rozmaite, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a zgubienie 10 kg w ciągu dwóch miesięcy nie stanowi większego problemu[…]”.

Polski muzyk, założyciel i wokalista zespołu Farben Lehre

Wojtek Wojda

“[…] Co tu się oszukiwać. Każdy z nas prędzej czy później będzie miał problem z wagą. Czasy są szybkie, życie jest szybkie, krótkie, a do tego jeszcze jedzenie jest drogie i w związku z powyższym prędzej czy później każdy zacznie o tym myśleć. Ja już jestem po, ale też i przed i w trakcie, więc drodzy Panie i drodzy Panowie – “Linia i forma” to się właśnie liczy. Jeżeli człowiek ma linię i ma formę to się dobrze czuje – uśmiech na twarzy jak sami widzicie […]”

Metoda odchudzania Lignaform znalazła uznanie u naszych klientów

Małgorzata Potocka

Malgorzata Potocka

Kazik Staszewski

KazikStaszewski

Maleo

Maleo

Michał Figurski

Michal Figurski

Viola Arlak

Wojtek Wojda

Magdalena Zawadzka

Wojciech Adamczyk

WO

Robert Friedrich

Luxtorpeda

Treści, które mogą Cię zainteresować