Współpraca dla lekarzy

Zespół medyczny Therascience Polska tworzą międzynarodowi specjaliści i lekarze, z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowani i wspierający pacjentów. Wraz z rozwojem firmy w Polsce poszerzane jest grono lekarzy i dietetyków współpracujących. Nad szkoleniem i rozwojem kadry czuwa dr Barbara Newall.

Dr Barbara Newall to lekarz internista, lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, rozszerzonym o specjalizację w zakresie leczenia nadwagi oraz zabiegów chirurgicznych medycyny estetycznej. 20 lat temu dr Newall zaufała francuskiemu programowi medycznemu skierowanemu do lekarzy i rozpoczęła współpracę z instytutem Therascience.

Dotychczasowe doświadczenie w zakresie leczenia nadwagi, znajomość dietetyki i oferty różnorodnych programów odchudzających utwierdziły dr Newall o najwyższej skuteczności programu Therascience i metody Lignaform.

W trakcie wieloletniej praktyki dr Barbara Newall z sukcesem prowadziła terapie odchudzające dla swoich pacjentów. Program odchudzający, oparty o metodę Lignaform każdorazowo dopasowywany był do warunków zdrowotnych pacjentów oraz ich zindywidualizowanych celów.
U podstawy sukcesu, w opinii dr Newall, leży zaangażowanie i wysoka motywacja zarówno samego pacjenta, jak i lekarza prowadzącego.

dr Barbara Newall

Therascience Polska posiada własnych specjalistów i lekarzy. Ponad to firma współpracuje z lekarzami różnych specjalności oraz dietetykami na terenie całego kraju. Wszystkim lekarzom i dietetykom, którzy chcą skutecznie i zdrowo odchudzać swoich pacjentów proponujemy zapoznanie się z metodą Lignaform. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do udziału w szkoleniach lub konsultacjach ze specjalistami Therascience Polska. Więcej informacji pod adresem email: biuro@therapolska.pl lub numer telefonu (+48) +48 600 905 877.

Pacjentów zainteresowanych metodą Lignaform prosimy o kontakt z biurem Therascience Polska. Asystenci firmy wskażą Państwu kontakt do gabinetu lekarza w najdogodniejszej dla Państwa lokalizacji.