Therascience Polska to zespół międzynarodowych specjalistów i lekarzy, który w roku 2010 postanowił wprowadzić na rynek polski metodę i produkty Therascience.

Therascience Polska zgodnie z zasadami THERASCIENCE ukierunkowana jest na dostarczeniu polskim pacjentom skutecznej i bezpiecznej dla zdrowia diety Lignaform. Mając na celu dobro pacjentów Therascience Polska oferuje również suplementy diety.

Zachęcamy do umówienia się na konsultacje do lekarza lub dietetyka, który dostosuje Metodę Lignaform do Państwa indywidualnych potrzeb. Stosowanie diety pod nadzorem specjalisty pozwoli Państwu zrealizować cel jakim jest osiągnięcie prawidłowej masy ciała oraz jej późniejsze utrzymanie.

Jeżeli szukasz lekarza skontaktuj się z nami. Polecimy Ci specjalistę w twojej okolicy.

Therascience Polska to zespół międzynarodowych specjalistów i lekarzy, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie dla dobra pacjentów.

Nad działem medycznym czuwa Dr Barbara Newall, Prezes i Dyrektor Medyczny Therascience Polska.
Dr Barbara Newall od 1985 roku pracowała w Belgii jako lekarz internista. Od ponad 20 lat współpracuje z Laboratorium THERASCIENCE.

Profesjonalizm Laboratorium THERASCIENCE i skuteczność metody LIGNAFORM sprawiły, że wracając do Polski w 2010 roku dr. Barbara Newall zdecydowała się kontynuować tę współpracę. W ten sposób powstała Therascience Polska, która rozpowszechnia metodę LIGNAFORM i pozwala na korzystanie z doświadczenia i rezultatów THERASCIENCE w Polsce.

Dr Barbara Newall rekomenduje metodę Lignaform:
„Jest to jedyna metoda zapewniająca nadzór i porady lekarza. Pomimo ilości dostępnych diet w Polsce, żadna z nich nie daje stałych rezultatów i nie gwarantuje bezpieczeństwa dla zdrowia, tak jak metoda LIGNAFORM.”

Ważne, żeby schudnąć ZDROWO!