Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Podaj sume z obrazka

Nasze produkty

LIGNAFORM
Żywność niskokaloryczna
PHYSIOMANCE
Suplementy diety

Nasz zespół

Współpraca dla lekarzy


Zespół medyczny Thera Polska tworzą międzynarodowi specjaliści i lekarze, z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowani i wspierający pacjentów. Wraz z rozwojem firmy w Polsce poszerzane jest grono lekarzy i dietetyków współpracujących. Nad szkoleniem i rozwojem kadry czuwa dr Barbara Newall.
Dr Barbara Newall to lekarz internista, lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, rozszerzonym o specjalizację w zakresie leczenia nadwagi oraz zabiegów chirurgicznych medycyny estetycznej. Ponad 10 lat temu dr Newall zaufała francuskiemu programowi medycznemu skierowanemu do lekarzy i rozpoczęła współpracę z instytutem Therascience.
Dotychczasowe doświadczenie w zakresie leczenia nadwagi, znajomość dietetyki i oferty różnorodnych programów odchudzających utwierdziły dr Newall o najwyższej skuteczności programu Therascience i metody Lignaform.
W trakcie wieloletniej praktyki dr Barbara Newall z sukcesem prowadziła terapie odchudzające dla swoich pacjentów. Program odchudzający, oparty o metodę Lignaform każdorazowo dopasowywany był do warunków zdrowotnych pacjentów oraz ich zindywidualizowanych celów.
U podstawy sukcesu, w opinii dr Newall, leży zaangażowanie i wysoka motywacja zarówno samego pacjenta, jak i lekarza prowadzącego.
 

Thera Polska posiada własnych specjalistów i lekarzy. Ponad to firma współpracuje z lekarzami różnych specjalności oraz dietetykami na terenie całego kraju. Wszystkim lekarzom i dietetykom, którzy chcą skutecznie i zdrowo odchudzać swoich pacjentów proponujemy zapoznanie się z metodą Lignaform. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do udziału w szkoleniach lub konsultacjach ze specjalistami Thera Polska. Więcej informacji pod adresem email: specjalista@therapolska.pl lub numer telefonu 22 2521857.
 

Pacjentów zainteresowanych metodą Lignaform prosimy o kontakt z biurem Thera Polska. Asystenci firmy wskażą Państwu kontakt do gabinetu lekarza w najdogodniejszej dla Państwa lokalizacji.

 

Projekt i realizacja: Strony internetowe CubeMatic