Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Podaj sume z obrazka

Nasze produkty

LIGNAFORM
Żywność niskokaloryczna
PHYSIOMANCE
Suplementy diety

Nasz zespół

Thera Polska


THERA POLSKA to zespół międzynarodowych specjalistów i lekarzy, który w roku 2010 postanowił wprowadzić na rynek polski metodę i produkty Therascience.

THERA POLSKA zgodnie z zasadami THERASCIENCE ukierunkowana jest na dostarczeniu polskim pacjentom skutecznej i bezpiecznej dla zdrowia diety Lignaform. Mając na celu dobro pacjentów THERA POLSKA oferuje również suplementy diety.
THERA POLSKA dostarcza produkty gamy Lignaform tylko po konsultacji lekarskiej i przepisaniu diety przez specjalistę. Umów się na wizytę i poproś lekarza o przepisanie diety.

Jeżeli szukasz lekarza skontaktuj się z nami. Polecimy Ci specjalistę w twojej okolicy.

Suplementy sprzedawane są bez konieczności przedstawienia recepty od lekarza.

THERA POLSKA to zespół międzynarodowych specjalistów i lekarzy, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie dla dobra pacjentów.

Nad działem medycznym czuwa Dr Barbara Newall, Prezes i Dyrektor Medyczny THERA POLSKA.
Dr Barbara Newall od 1985 roku pracowała w Belgii jako lekarz internista. Od ponad 10 lat współpracuje z Laboratorium THERASCIENCE.

Profesjonalizm Laboratorium THERASCIENCE i skuteczność metody LIGNAFORM sprawiły, że wracając do Polski w 2010 roku dr. Barbara Newall zdecydowała się kontynuować tę współpracę. W ten sposób powstała THERA POLSKA, która rozpowszechnia metodę LIGNAFORM i pozwala na korzystanie z doświadczenia i rezultatów THERASCIENCE w Polsce.

Dr Barbara Newall rekomenduje metodę Lignaform:
„Jest to jedyna metoda zapewniająca nadzór i porady lekarza. Pomimo ilości dostępnych diet w Polsce, żadna z nich nie daje stałych rezultatów i nie gwarantuje bezpieczeństwa dla zdrowia, tak jak metoda LIGNAFORM.”

Ważne, żeby schudnąć ZDROWO!

Projekt i realizacja: Strony internetowe CubeMatic