Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Podaj sume z obrazka

Nasze produkty

LIGNAFORM
Żywność niskokaloryczna
PHYSIOMANCE
Suplementy diety

Nasz zespół

Nasz zespół


mgr inż. Karolina Szucio-Pawełczyk

k.szucio@therapolska.pl

666-882-899

 

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako dietetyk w Centrum Naturhouse – Bemowo w Warszawie. Opiekowałam się tam głównie pacjentami zmagającymi się z problemami nadwagi i otyłości oraz zajmowałam się ich reedukacją żywieniową. Możliwość niesienia pomocy, aktywne wspieranie i motywowanie pacjentów sprawia mi ogromną satysfakcję. Od 2015 r. pracuję jako dietetyk w firmie Thera Polska.
Pasjonuję się zdrowym stylem życia i prawidłowym odżywianiem. Pogłębiam swoją wiedzę czytając specjalistyczną literaturę oraz uczestnicząc w konferencjach tematycznych i wszechnicach żywieniowych. Dodatkowo specjalizuję się w zagadnieniach wpływu sposobu odżywiania dzieci i młodzieży na ich zdrowie w przyszłości. Swoje zainteresowania rozwijałam już w trakcie studiów, badając wpływ żywienia kobiet ciężarnych na rozwój i zdrowie ich potomstwa. Prowadziłam także badania mające na celu ocenę sposobu żywienia i zaburzeń odżywiania u dziewcząt w wieku licealnym.
W wolnym czasie, poza zainteresowaniami w zakresie kształtowania prozdrowotnego stylu życia, swój wolny czas poświęcam dobrej literaturze i podróżom.

 

mgr Kamila Dzwonkowska

k.dzwonkowska@therapolska.pl 

533-296-346

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jestem także absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Duże doświadczenie w branży spożywczej na stanowisku kierowniczym pozwoliło mi dokładnie przyjrzeć się szlakom technologicznym oraz nauczyły zwracać uwagę na jakość powstałych produktów. Praktyki w szpitalach oraz domach opieki seniorów pobudziły empatię oraz zainteresowanie psychodietetyką. Czynny udział w konferencjach popularno-naukowych, pozwala aktualizować moją wiedzę i owocować artykułami na stronach Journal of Nutrilife. Szczególe zainteresowanie wzbudził temat uzależnienia od słodyczy oraz osteoporozy, na temat których prowadziłam roczne badania. Od kilku lat pomagam innym poprawić jakość ich życia, dzięki zmianie systemu żywienia. Moją misją jest zwiększanie świadomości żywieniowej pacjentów, zmniejszanie epidemii otyłości i chorób dietozależnych, a przede wszystkim zmiana skojarzenia diety jako trudną, pełną wyrzeczeń przeprawę.

 

 

Projekt i realizacja: Strony internetowe CubeMatic