Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Podaj sume z obrazka

Nasze produkty

LIGNAFORM
Żywność niskokaloryczna
PHYSIOMANCE
Suplementy diety

Nasz zespół

Metoda Lignaform- odzyskaj linię i formę pod nadzorem specjalisty!


Metoda Lignaform to nie tylko zrzucanie zbędnych kilogramów to przede wszystkim odbudowanie zdrowych nawyków żywieniowych, co w efekcie końcowym prowadzi do utrzymania odpowiedniej wagi, poprawy ogólnego stanu zdrowia oraz kondycji psychicznej i fizycznej.

Metoda zakłada całkowitą rezygnację z cukru- niedozwolone są soki i napoje słodzone, jogurty, słodycze. Cały cykl składa się z siedmiu etapów. W pierwszym etapie bazuje ona WYŁĄCZNIE na produktach Lignaform oraz warzywach. W kolejnych etapach stopniowo zaczynamy zastępować produkty Lignaform normalnymi produktami. Na wszystkich etapach regularnie odbywają się wizyty kontrolne, o ich częstotliwości decyduje lekarz/dietetyk prowadzący.

 

Etap 1 Aktywny

Jest to etap najbardziej rygorystyczny, na którym pacjenci tracą najwięcej zbędnych kilogramów. Dozwolone są wyłącznie produkty Lignaform, warzywa, kawa, herbata (bez cukru i bez mleka), woda mineralna, przyprawy i zioła. 

 

Etap 2 Selektywny

Na tym etapie jeden z posiłków Lignaform jest zastąpiony porcją protein w postaci mięsa, ryby lub jajka. Dodatkowo nadal spożywane są warzywa w dużych ilościach. Spadek wagi jest trochę wolniejszy niż na pierwszym etapie. 

 

Etapy 3-6

Na tych etapach stopniowo zaczynamy zwiększać kaloryczność posiłków i wprowadzać produkty zawierające węglowodany złożone (owoce, nabiał, chleb, produkty mączne). Spadek wagi jest już wolniejszy i bardziej ustabilizowany. 

 

Etap 7 Równowaga

Etap równowagi trwa do półtora roku po zakończeniu programu i jest kluczowy dla utrzymania efektu odchudzania. Na tym etapie można jeść wszystkie produkty. Należy jednak nadal wystrzegać się cukru w postaci węglowodanów prostych (słodycze, słodzone napoje, jogurty). Na tym etapie wskazane są wizyty kontrolne co 2-3 miesiące.

cykl-diety_810

 

Wskazania do stosowania metody Lignaform

      - Nadwaga, otyłość

      - Powikłania związane z nadwagą (bóle w stawach, choroby układu oddechowego, naczyniowo-sercowego, ...)

      - Zwiększenie wagi związane z klimakterium, po ciąży, po zaprzestaniu palenia

      - Potrzeba estetyczna

Projekt i realizacja: Strony internetowe CubeMatic